Çorlu Ambar, nakliye firması olarak da sizlere her alanda taşımacılık unsurlarında yardımcı olmaktadır. Hızlı, işlemler olarak da profesyonel son noktada erişimde sizlere destekler sunar. Aktif, eşsiz hizmetler ile birlikte Çorlu Ambar, firmamızdan destekler alabilirsiniz. Firmamızın personel destekleri sizlere donanımlı ve sorunsuz aksamaz bir hizmet sunabilmesi için 7/24 aktif olarak telefonlar da çağrılarınızı bekler.

ÇORLU AMBAR

Çorlu Ambar, kaliteli çalışmanın yöntemlerini, sizlerin memnuniyetlerini kazanmak amaçlı geliştirmiştir. Sizler için ne kadar donanımlı hizmet var ise tümünün alt yapısını sağlıyor ve geliştiriyoruz. Bunların yanı sıra sizlere donanımlı ve kusursuz araçların tedariklerini sağlıyoruz. Araçlarımızın tümü 2015 model üstü araçlar olmaktadır. Bünyemizde hem kiralık, hem sözleşmeli olmak üzere 2 ayrı bölümde araçlarımız bulunur. Bunlar ile birlikte de kendi bünyemizde araçlar bulunur. Aktif donanım ve tüm standartlar özelliklerini üzerinde barındıran firmamız, sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta yer alır.Parsiyel taşımacılık işlemlerinde parsiyel araçlara özel kadromuzdan araçlar çıkarıyoruz. Komple taşımacılıklar içinde komple araç çıkışlarımız firmalar tarafından organize edilir. Bir diğer özel taşımacılık türümüz ise komple tutulan araçlardır. Genellikle 1 palet veya 2 palet maddi değeri yüksek olan veya manevi değeri yüksek olan malzemeleriniz için aynı zaman da acil ulaşması gereken yükler için, bu tür taşımacılıkları tercih ediyorsunuz. Firmamız ÇORLU AMBAR, şehir içi taşımacılıkta İstanbul gönderimleri ve Kocaeli gönderimlerinin yanı sıra Tekirdağ gönderimlerini de aynı gün teslim etmektedir.

ÇORLU AMBARI

Çorlu Ambarı, taşımacılığın yeni adresi olmaya başladı. Şirketimiz önceden araç çıkışlarını Kocaeli Gebze ilçesinden yapmaktaydı. Hizmetlerimiz Türkiye genelinde yayılıp, memnuniyetler arttıkça firmamızdan talepler başladı. Özellikle başlangıç noktası zamanla artış göstermeye başladı. 2020 Yılının güncel nakliye açılışlarından bir diğerini de Tekirdağ Çorlu ilçesinde gerçekleştirdik. Eşssiz hizmet, donanımlı yaklaşımlar ve sizlerin sorunsuz nakliye hizmetleri için doğru adres olmaktan kendimizi konumlandırıyoruz. Adresten adrese taşımacılık güncel olarak araçlarımız ile yaptığımız işlevdir.

ÇORLU AMBAR, HİZMET TÜRLERİ

Çorlu Ambar, Çorlu Ambarı ve Çorlu Nakliyat Ambarı 81 il için araç tedarikleri yapmaktadır. Aynı zamanda firmamızda illerin tüm ilçelerini kapsayan büyük projeleri de bulunur. Bu projeler sayesinde araçlarımız tüm köy ve mahalle varana kadar teslimat imkanları sağlar. Bu ekstra hizmetimizin ücreti ise sadece km hesabı yapılarak tarafınıza iletilir. Sadece yol masrafına tüm yükleriniz bölge bölge teslim edilmektedir. 

Web Tasarım